Witaj! Trafiłaś/eś na blog o modzie, urodzie i podróżach, w które będę zabierać Cię co jakiś czas. Znajdziesz tutaj również subiektywny poradnik własnego stylu oraz wskazówek jak ubierać się na co dzień.

piątek, 14 lutego 2014

Happy Valentine's Day,,Już bardziej od Walentynek wolę Tłusty Czwartek". Będąc nastolatką myślałam, że moja szczera nienawiść do tego dnia opiera się na jakże oklepanym argumencie ,,bo nie mam chłopaka". Z biegiem czasu uświadomiłam sobie, że wcale tak nie jest. Chłopak był, a niechęć do Walentynek wcale nie przeminęła z wiatrem. Do dzisiaj towarzyszy mi zawrót głowy, gdy widzę wystawy sklepowe zalane powodzią serduszek, a sztuczne afiszowane uczucia wywołują we mnie pobłażliwy uśmiech. Dlatego dzisiaj życzę Wam, aby Wasza druga połówka sprawiła, że Walentynki odczujecie codziennie, nie tylko raz do roku. Udanego wieczoru i mnóstwa pięknych róż (nie tylko okazjonalnie) od ukochanej osoby.

"I prefer a Mardi Gras much more than Valentine's Day". When was a teenage thought that my straighthate for this day based on how nature argument "because I don't have a boyfriend. " Over time  realized that is not the case. The boy was in my heart but aversion to Valentine's Day not gone with the wind. To this day I am accompanied by vertigo when I see shop windows flooded by flooding hearts and unnaturally flaunted emotions evoke in me an indulgent smile. So today, I wish You that Your other half made ​​you feel Valentine's Day in every day, not just once a year. Enjoy the evening and lots of beautiful roses (not just occasionally) from a sweetheart.

ROMWE:
Only three questions!
Simple survey about mobile games!
All participants can get a $10 coupon!
Just take your chance right now!
The activity will finish at the end of this month

Podziel się tym wpisem!

16 komentarzy

 1. kwiaty bez okazji- to jest okazywanie prawdziwej miłości! Ale Walentynki jednak też lubię, zawsze to jakiś powód do obdarowania czymś słodkim drugiej osoby jak również dostania jakiegoś miłego podarunku :) My kobietki wiemy o tym najlepiej!

  OdpowiedzUsuń
 2. O tak, mam to samo :) http://notatnikmalzenskiblog.blogspot.com/2014/02/swieto-zakochanych-przez-cay-rok.html zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Just let it be & relax spread love is always nice :))) Love is all M-C

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I just wrote about it :) love is ALWAYS nice, not only occasionally :)

   Usuń
 4. Wszędzie miłosć , piekne róże ! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. już bardziej od Walentynek wolę Tłusty Czwartek - i like it :D

  OdpowiedzUsuń
 6. ja uważam, że to zależy od nas samych. Omijałam w tym roku każdą wystawę z serduszkami. W Walentynki nie wychodziłam na miasto by ominęła mnie ta plaga miliona par pokazujących w miejscach publicznych swoje uczucia. I dzięki temu i swojemu nastawieniu spędziłam jedne z lepszych w moim życiu. Posiedzialam troszkę z tatkiem przy domowych babeczkach, zjadłam ugotowaną przez siebie kolację z ukochanym. Dzień jak co dzień, jednak wszystko było wolniejsze ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Uwielbiam Cię za ta notkę! 100% prawdy!
  a tatę masz wspanialego!

  OdpowiedzUsuń
 8. Hope you had a lovely Valentine's day! xx

  blancheneve.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 9. Uf, juz myslalam że to kolejny post z serii zadowalających ten dzień. Pod tym co napisałaś podpisuje się obiema rękoma :)

  OdpowiedzUsuń