poniedziałek, 1 kwietnia 2019

Damski kapelusz - idealny dodatek tej wiosny

Płaszcz na wiosnę
I kto by pomyślał, że różowy kapelusz stanie się ostatnio dodatkiem każdej mojej stylizacji? Muszę przyznać, że towarzyszy mi niemal wszędzie. Z beżowym płaszczem i kwiatową sukienką stanowi całkiem zgrany zestaw na wiosnę. Osobiście w modzie cenię sobie przede wszystkim autentyczność. Nie ulegam sezonowym trendom, a gdy decyduję się na kupno jakiegoś dodatku muszę być pewna, że sprawdzi się on w różnych zestawieniach. Ten kapelusz wypróbowałam już na wiele sposobów, dlatego w następnym wpisie zobaczycie go w zupełnie innej odsłonie. Jestem ciekawa, która spodoba  Wam się bardziej.


Who would think that a pink hat will become the best accessory of any of my outfits lately? I must admit that he accompanies me almost everywhere. With a beige coat and a floral dress, it is a pretty tight set in the spring. Personally, in fashion, I first of all value authenticity. I do not succumb to seasonal trends, and when I decide to buy something I have to be sure that it will work in various combinations. I have tried this hat in many ways, so in the next blog post you will see it in a completely different version. I am curious which one you gonna like more.


***

Damski kapelusz w wiosennej stylizacji


Stylizacja na wiosnę

Wiosenny kapelusz

Beżowy płaszcz

Letnie nakrycia głowy

hat - Primark
coat - Stradivarius
shoes - Topshop


Podziel się tym wpisem!

4 komentarze

  1. KApelusz i płaszcz wymiatają :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  3. Bardzo fajna stylizacja i jestem zdania, że pasuje ci bardzo. Zresztą myślę, że kapelusze znów wracają do łask i można co raz więcej kobiet jak i mężczyzn zauważyć w tym nakryciu głowy. Jeśli lubisz kapelusze lub inne czapki to koniecznie zobacz w https://www.sterkowski.pl/ i myślę, że na pewno znajdziesz coś dla siebie. Ja tam już wielokrotnie zamawiałam kapelusze.

    OdpowiedzUsuń