Subscribe my blog (śledź najnowsze posty)

sobota, 28 kwietnia 2012

GLITTER Giveway


Tak jak już wcześniej obiecywałam mam dla Was kolejny giveway od Glittera. Już jakiś czas temu przyszła do mnie paczka  z powyższymi akcesoriami w stylu hippie. Jedna z nich w ramach niespodzianki powędruje do zwycięzcy. Co należy zrobić, aby wziąć udział w konkursie:
1. Zostawić pod notką komentarz ze swoim imieniem i nazwiskiem oraz maila.
2. Dodać mojego bloga do obserwowanych.
3. Polubić go na Facebooku (klik). 

Konkurs trwa do następnej soboty. Powodzenia!


PS. Dziękuję portalowi Nosimy.pl za polecane!  Stronę możecie zobaczyć pod tym linkiem.

Podziel się tym wpisem!

37 komentarzy

  1. Milena Maternowska
    milena72@vp.pl

    OdpowiedzUsuń
  2. Liwia Węzik
    vialle69@yahoo.com

    OdpowiedzUsuń
  3. Izabela Dubiel
    izabela.dubiel@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  4. Sylwia Zabdyr
    S.Zabdyr@interia.pl

    OdpowiedzUsuń
  5. Izabela Tempka izulkowa@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  6. Magda Wituch, magda6696@gmail.com

    obserwuję i lubię na fb

    OdpowiedzUsuń
  7. Justyna Urbaniak
    justyna.gosia.urbaniak@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  8. Anna Starzykiewicz
    anna.starzykiewicz@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  9. Dominika Perek
    dominikaperek@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  10. Maja McShelby
    rudyzwierzaak@onet.pl

    OdpowiedzUsuń
  11. Olga Mierzejewska
    olga_96@onet.eu

    OdpowiedzUsuń
  12. Katarzyna Grygierczyk
    schiso@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  13. Kasia Marysia Jurczyszyn
    panteerka@onet.com.pl

    OdpowiedzUsuń
  14. Monika Juszczyk
    muszu369@wp.pl
    Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń
  15. Ewa Wiktorowicz
    m.e.w@onet.eu

    OdpowiedzUsuń
  16. Dominika Kościółek
    dkkosciolek@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  17. Ania Winogrodzka
    anija20@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  18. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  19. Patrycja Zacierka
    patinka95@interia.pl

    OdpowiedzUsuń
  20. Ania Niemiec
    a_nusia93@buziaczek.pl

    OdpowiedzUsuń
  21. Tak, byłam na "Bublu" ;) !!!! :D

    Spełniam wszystkie kryteria konkursowe, więc się do niego zgłaszam ;)
    Joanna Formella asiorf@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  22. Marzena Kołek
    encia6@wp.pl


    Genialna biżuteria ! x

    OdpowiedzUsuń
  23. Jagoda Kaźmierczak
    jaga99111@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  24. Alicja Nagrodzka
    zimnaherbatkazmelisy@vp.pl

    OdpowiedzUsuń
  25. Aldona Majczak
    majczak.aldona@interia.pl

    OdpowiedzUsuń
  26. Amazing blog <3

    If you like my fanpage you can win a Chanel Nail lacquer, Good luck :)

    OdpowiedzUsuń
  27. Natalia Pituła
    nataliap2103@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  28. Monika Bolewska
    monikabolewska@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  29. Dolaczam do obserwujacych, moze zajrzysz rowniez do mnie na konlurs i nie tylko :) http://fancyicon.blogspot.com/2012/04/konkurs-z-pinspire-wygraj-bon-do-zary.html

    OdpowiedzUsuń
  30. Julita Łabaj
    utkaaa00@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  31. Paulina Prełowska, perelkaaa13@wp.pl
    Piękna biżuteria! ;o

    OdpowiedzUsuń
  32. Aleksandra Żochowska
    olamordy@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  33. Czekam na inne konkursy. Także te związane z biżuterią.

    OdpowiedzUsuń